Anna Pezacka Gumna – Psychoterapia – Psycholog

Anna Pezacka - Gumna

Moje doświadcznie

 

Moje doświadczenie pracy z ludźmi obejmuje już prawie 10 lat. Rozpoczęło się od fascynacji pracą z grupami o charakterze rozwojowym. Wiele spotkań grupowych, gdzie uczestnicy pracowali wokół świadomości siebie, polepszania relacji interpersonalnych, rozwiązywania wewnętrznych konfliktów, asertywnego wyrażania siebie, pracy z zaufaniem, czy bliskością zbliżało mnie do ludzkich historii. Konsekwentnie tworzyła się przestrzeń psychoterapii. Od wielu lat z tej formy pomocy korzystają osoby dorosłe doświadczające jakiegoś rodzaju cierpienia czy trudności w ważnym obszarze życia. Moje doświadczenie i aktualna praca terapeutyczna związane są ze Strefą Poznania, które współtworzę z zespołem profesjonalnych psychoterapeutów (wcześniej jako Ośrodek Psychoterapii i Treningów „Spotkanie”).  Od wielu lat funkcjonujemy jako miejsce gdzie w atmosferze  spokoju i dyskrecji można otrzymać fachową pomoc w rozwiązywaniu swoich osobistych trudności.

Jako psycholog i trener jestem również związana z Pracownią Psychologiczną „Spotkanie” gdzie  prowadzę grupy, uczę Analizy Transakcyjnej i przygotowuję innych do roli trenera. Moje doświadczenie obejmuje również praca z trudną młodzieżą w świetlicy socjoterapeutycznej, matkami dzieci z trudnościami, kuratorami, pedagogami i psychologami szkolnymi, ludźmi biznesu.

Moja praca podlega regularnej superwizji  prowadzonej przez Certyfikowanych Superwizorów i jest zgodna z zasadami etyki psychologa.

„Znać naprawdę, znaczy zostać przemienionym przez to co się zna” Antony de Mello

Zapisy na wizytę

Kontakt

 

Napisz do mnie